در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی های رایگان

چند دلیل مهم و اساسی جهت تبلیغ در سایت های تبلیغات آنلاین

سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره چند دلیل مهم و اساسی جهت تبلیغ در سایت های تبلیغات آنلاین

چند دلیل مهم و اساسی جهت تبلیغ در سایت های تبلیغات آنلاین :

آیا بازار هدف شما زمان زیادی را به صرف فضای آنلاین می گذراند؟ اگر می توانید بله ی مطمئن به این سؤال بدهید ، به راحتی می توان گفت که تجارت شما می تواند کاملاً از تبلیغات آنلاین سود ببرد. تبلیغات آنلاین سریع ، انعطاف پذیر و قابل ردیابی است.

ترافیک را به وب سایت خود هدایت کرده و تبدیل ها را افزایش دهید.افزایش آگاهی ، اعتبار و اعتماد به نفس برند.به بازارهای هدف خاص خود تبلیغ کنید تا به هزاره های سخت تجارت را بدست آورید.

هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهید.

امروزه همه از نقش اینترنت و فضای مجازی بر کسب و کار اطلاع کافی داریم . اما نکته مهمی که در این مقوله می بایست در نظر گرفت اینست که چگونه و کجا تبلیغ کنیم .

اگر مطمئن نیستید که بازار هدف شما کیست یا چه مدت آنها را برای گشت و گذار در وب می گذرانند ، ممکن است لازم باشد قدمی از تحقیقات بازار را بردارید. در نظر بگیرید انجام تحقیقات بازاریابی نسلی ممکن است مکان مناسبی برای شروع ایده باشد.

تبلیغات آنلاین چه کاری می تواند انجام دهد؟

1. تبلیغات آنلاین سریع ، انعطاف پذیر و قابل ردیابی است.

با تبلیغات آنلاین ، می توانید از مراحل سخت  که با رسانه های دیجیتال به دست می آید ، مانند دسترسی سریع ، به روز رسانی و ویرایش آزادانه تبلیغات خود و پیگیری نتایج استفاده کنید.

نکته مهم دیگر این است که شما می توانید فوراً پیگیری کنید که کدام تبلیغات در حال کار هستند ، تعداد افراد در حال مشاهده آنها هستند ، جایی که آنها را مشاهده می کنید ، چه کسی روی آنها کلیک می کند و چه موقع است. با این نوع اطلاعات در نوک انگشتان خود ، می توانید تبلیغات خود را فوراً بهینه سازی کنید اگر عملکردی ندارند و همچنین می خواهید به جای انتظار تا پایان ماه های گزارش فروش ، به شما بگویید که آیا تبلیغات روزنه شما کار کرده است یا نه.

2. ترافیک را به وب سایت خود هدایت کرده و تبدیل ها را افزایش دهید.

با توجه به اینکه وب سایت شما قطب حضور آنلاین شماست ، ایجاد ترافیک برای آن منطقی است ، درست است؟

تبلیغات آنلاین می توانند ترافیک بیشتری به وب سایت شما وارد کنند. وقتی ترافیک بیشتری به وب سایت خود وارد می کنید ، احتمال هدایت سایت خود را افزایش می دهید. (توجه داشته باشید که باید اطمینان حاصل کنید  وب سایت شما به درستی راه اندازی شده است تا بازدید کنندگان را به سمت خرید تبدیل کند.

3. افزایش آگاهی ، اعتبار و اعتماد به نفس برند.

اجرای تبلیغات آنلاین نام تجاری شما را در مقابل چشم انداز آنلاین شما در هر کجای وب قرار می دهد. درست مانند نام تجاری از طریق رادیو یا تلویزیون ، تبلیغات آنلاین شما تجارت شما را در مقابل خریداران بالقوه نگه می دارد. هنگامی که مخاطبین ، با چشم اندازهای شما آشنا می شوند ، آنها شروع به شناختن نام تجاری شما می کنند و در صورت نیاز به شما احتیاج بیشتری پیدا می کنند .

نه تنها این ، تبلیغات آنلاین این ایده را تقویت می کند که شما یک تجارت مشروع هستید ، بنابراین اجرای تبلیغات می تواند اعتبار کسب و کار شما را نیز افزایش دهد.

4- به بازارهای هدف خاص خود تبلیغ کنید.

هنگامی که به صورت آنلاین تبلیغ می کنید ، می توانید پیام خود را متناسب کنید تا به طور خاص در بازارهای هدف یا چندین پیام متناسب با مخاطبان هدف تقسیم شده صحبت کند.

بعنوان مثال  شاید شما سیستمهای امنیتی را بفروشید. اگرچه محصول شما ممکن است برای خانواده ها و مشاغل جذاب باشد ، مزایای محصول شما برای هر یک متفاوت است. صاحب مشاغل به سیستمی احتیاج ندارد که بتواند درب گاراژ خانه خود را از راه دور ببندد ، و صاحب خانه علاقه ای به ردیابی ساعت های کاری و زمان کار برای کارمندان ندارد. تبلیغات موثرتر است وقتی شما مستقیماً با نیازهای هر شخص صحبت می کنید تا علاقه همه را جلب کنید.

این جایی است که تقسیم بندی وارد می شود. به عنوان یک شرکت امنیتی ، شما باید دو پیام را با پیام های جداگانه بنویسید: یکی متناسب با صاحبان مشاغل ، دیگری برای مالکان. تبلیغات به این روش نسبت به تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی یا چاپی به صورت آنلاین بسیار مقرون به صرفه است.

طبق مطالعه ای که در مقاله AdAge.com بیان شد ، یک آگهی با صفحه نمایش فرود 1000٪ بیشتر مردم را ترغیب می کند تا از طریق یک آگهی استاندارد به جستجوی محصول بپردازند. بازاریابی آنلاین به شما این امکان را می دهد تا بازارهای هدف خود را تقسیم کرده و مشخص کنید تا به جای آنکه پیام خود را به افرادی که علاقه ای به آنها ندارید ، با استفاده از تبلیغات آنلاین برای بازاریابی خود نهایت استفاده را ببرید.

5- به هزاره های سخت تجارت برسید

نمی توان انکار کرد ، از بدو تولد این نسل (که شامل افراد متولد بین 1981 تا کنون) ، تقریباً هر زمینه ای از فناوری پیشرفت های چشمگیری داشته است. هزاره ها با تمام اسباب بازی ها و سیستم عامل های مدرن قرار گرفته اند. آنها نتایج فوری ، خدمات عالی و قیمت رقابتی را به عنوان مزیت همکاری با یک شرکت نمی بینند ، این انتظار آنهاست. طبق آمار Statista.com ، کاربران آمریکایی از 25 تا 34 سال بالاترین میانگین مصرف ماهانه اینترنت در سال 2016 را نسبت به سایر گروههای سنی داشتند.

این نسل پتانسیل فوق العاده ای برای خرید آنی دارد و اگر می خواهید آنها به شما توجه کنند ، باید با آنها ارتباط برقرار کنید.

6. چشم اندازهای قبلی را با تبلیغات retargeting(بازگشت به عقب) دوباره درگیر کنید.

با استفاده مجدد از برنامه ، می توانید با توجه به فعالیت های آنلاین قبلی خود ، یعنی افرادی که در وب سایت شما بوده اند ، دوباره به آنها باب مراوده را باز کنید. چهل و شش درصد از متخصصان بازاریابی موتور جستجو معتقدند که بازاریابی کمترین استفاده از فناوری بازاریابی آنلاین است.

7. چشم اندازهای خود را که در آن قرار دارند ملاقات کنید.

باز هم ، زمان تغییر کرده است. به نظر می رسد همه افراد آنلاین هستند ، و هنگامی که مصرف کنندگان تصمیم گیری در مورد خرید می کنند ، آنها تمایل دارند قبل از کشیدن ماشه ، تحقیقات آنلاین سنگین انجام دهند. یا شاید آنها قبلاً تحقیق را انجام داده اند و آنها آماده اند که این مشکل را انجام دهند. هر کجا که هستند ، به سراغ آنها بروید ، آنها را پرورش دهید ، با ایجاد آگهی تبلیغاتی را برای آنها بدست آورید تا در هر مرحله از فرآیند خرید به چشم انداز برسید.

به عنوان مثال ، شما یک مقاله وبلاگ نویسی کرده اید که به یک سؤال متداول که درباره خدمات خود پرسیده اید پاسخ می دهد. شما می توانید براساس آن پست تبلیغاتی ایجاد کنید تا در مصرف کننده هایی که در مرحله جمع آوری اطلاعات چرخه خرید قرار دارند ، توجه آنها را جلب کنید. سایر مصرف کنندگان ممکن است آماده گام بعدی و برنامه ریزی یک مشاوره باشند ، بنابراین می توانید تبلیغاتی را طراحی کنید که کمی فوریت بیشتری ایجاد کند و آنها را ترغیب به انجام اقدامات کنونی کنید.

8- هزینه های بازاریابی خود را کاهش دهید.

شما هنگام اجرای تبلیغات آنلاین میزان کنترل شده ای بر هزینه های تبلیغات خود دارید. اول از همه ، تبلیغات آنلاین معمولاً به مراتب ارزان تر از اجرای تبلیغات رادیویی ، تلویزیونی و چاپی هستند. ثانیا ، دقیقاً آنچه را که می خواهید خرج کنید و زمانی که می خواهید آن را هزینه کنید انتخاب می کنید. بودجه اصلی را که برای کمپین خود تعیین کرده اید ، دوست ندارید؟ آن را در کمتر از یک دقیقه تغییر دهید. سوم ، شما تصمیم می گیرید و کنترل کامل آن را در زمان اجرای تبلیغات خود و چه مدت انجام می دهید دارید

9- رقبای شما در حال انجام آن هستند.

همه ما یاد گرفته ایم که کاری انجام ندهیم فقط به این دلیل که افراد دیگر آن را انجام می دهند ، اما در این مورد ، یک استثنا وجود دارد. اگر رقابت شما در آنجا با بازار هدف شما درگیر باشد ، آنها در حال بدست آوردن سهم بازار هستند و چشم اندازهایی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، کسب  کنند. و اگر آینده آن را به درستی برای خود متصور نباشید ، نام و نام خانوادگی و برند شما هرگز نخواهد شناخت.

مثل این است که امیدوار باشید میلیون ها تومان را برنده شوید اما هرگز بلیط بخت آزمایی را خریداری نکنید . هیچ کس نمی خواهد به شما مراجعه کند اگر مشتری  برند شما را نشناسد. 

هر چند که همه دنیای تبلیغات این مقاله نیست  اما سعی کردیم که با نکات مهم تبلیغات آنلاین شما را آشنا کنیم . امید واریم که از این مقاله نهایت استفاده را ببرید . منتظر نظرات گرانبهای شما هستیم.

انتشار این مطلب با ذکر منبع بلامانع است .

logo-samandehi
  ثبت آگهی رایگان