در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی های رایگان

تعرفه تبیلغات

واقعیت این است که اولین تبلیغ بنر در بین تمام تاکتیک های تبلیغات آنلاین آنقدر محبوب است که تا کنون نیز با قدرت به کار خود ادامه می دهد و هر روز متقاضیان زیادی خواهان درج بنر تبلیغی خود در سایت ها می باشند .

اولین تبلیغ بنری در 27 اکتبر 1994 در مجله Wired (که آن را hotwired.com می نامیدند) راه اندازی شد و این یک بنر ساده بود که می گفت: "آیا تا کنون ماوس خود را درست اینجا کلیک کرده اید؟ شما خواهید کرد "و بنر کاربر را به یک کمپین AT&T ارسال کرد.

تبلیغات بنری تبلیغاتی است که در جلوی کاربران در صفحات وب سایت به صورت گرافیکی ظاهر می شود. تبلیغات بنری با تبلیغات موتور بازاریابی / پرداخت به ازای کلیک / تبلیغات پرداخت شده در موتور جستجو متفاوت است ، که در صفحات نتایج موتور جستجو، ظاهر می شوند

تبلیغات بنری هنوز هم یک  ابزاری قدرتمند برای ساخت برند می باشد. در کتاب "تأثیر دیجیتالی: دو راز موفقیت در بازاریابی آنلاین" ، نویسندگان ویپین میار و جف رمزی گزارش دادند که تبلیغ کنندگان در طی سال 2010 نزدیک به 5.9 میلیارد دلار در تبلیغات بنر هزینه کرده اند. اگر به طور موثر از مزایای ذاتی تبلیغات بنر استفاده کنید. آگاهی عمومی از محصول یا خدمات شما بطور شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت .

شما فقط به یک تصویر ثابت در تبلیغات خود محدود نمی شوید بلکه می توانید سایر رسانه های دیجیتالی  را به پرچمداران خود اضافه کنید ، مانند انیمیشن ها ، نمایش اسلایدها و ...  که جلوه ای به یاد ماندنی را در بازدید کنندگان صفحه وب ایجاد می کنند. اگر تصمیم دارید انیمیشن تصویری را در بنر تبلیغی خود بگنجانید ، اندازه ای را در نظر بگیرید که مورد نظر صاحبان وب سایت می باشد ، بنابراین حتما اندازه بنر های تبلیغی ای وب سایت ها را بررسی و سپس اقدام به تولید بنر تبلیغی خود نمائئید .

هدف از تبلیغات بنری چیست ؟

هنگام تبلیغ مشاغل خود ، سه عامل مهم در نظر گرفته شده است: جذابیت بصری برای جلب توجه ، موقعیت مکانی برای به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض دید  و ارتباط برای بهبود پاسخ دهی به سوالات مخاطبین. به همین دلیل امروزه تبلیغات بنری به یک روش رایج در بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. تبلیغات بنری با قابلیت های بصری و هدفمندی ، مزایای بسیاری را برای کسب و کار ، از دید تا آگاهی از برند ارائه می دهد

معرفی سریع برند

هنگامی که شخصی موضوعی را بر اساس کلمات کلیدی جستجو می کند با وارد شدن به صفحه وب سایت اولین بخش از سایت که جلب توجه می کند بنرهای تبلیغی است . در صورت طراحی بنر تبلیغی جذاب و چشم گیر شخص به جای پیگیری موضوع خود بر روی بنر تبلیغی کلیک می کند

در حالی که تبلیغات بنری به طور ایده آل باعث ایجاد فروش فوری می شود ، نقش آن در ساختن نام تجاری باعث می شود که تبلیغات حتی به مواقعی که گشت و گذارهای وب روی بنر کلیک نمی کنند ، به ابزاری برای بازاریابی مفید تبدیل شود. ویلیام چیتی در کتاب "ارتباطات بازاریابی یکپارچه" ، اظهار نموده که تبلیغات بنری در پیشرفت مشتری بالقوه از بی آگاهی از محصول یا خدمات شما تا آگاهی "ذهن برتر" ، که در آن مارک تجاری شما است ، مؤثر است. در نگاه اول که به ذهن مخاطب می آید و به طور ناخودآگاه نام تجاری شما را ثبت می کند، حتی وقتی مستقیم به آگهی های شما توجه نمی کند.

مزایای تبلیغات بنری:

تبلیغات بنری جذاب هستند

یکی از اولین مزایای تبلیغات بنری این است که به دلیل اینکه محتوای گرافیکی دارند ، می توانند جلب توجه کنند تبلیغات معمولی SEO (تبلیغات بازاریابی موتور جستجو) فقط متن و با تعداد کاراکترهایی محدود هستند و باعث می شوند توجه و انتقال پیام خود را محدود کنند. با استفاده از تبلیغات بنری، می توانید از گرافیک ، فیلم ، صدا و مارک تجاری شرکت خود استفاده کنید تا در اختیار کاربران قرار بگیرد و توجه آنها را به تبلیغ جلب کند.

نمایش تبلیغات بنری پشتیبانی از آگاهی و اطلاع رسانی از برند

مؤلفه بصری تبلیغات بنری نیز با تسهیل آگاهی از برند ، تجارت شما را سودمند می کند. با یک آگهی PPC ، کاربران مجبورند متن را در این آگهی بخوانند و سپس روی یک صفحه فرود کلیک کنند تا در مورد شغل و پیشنهاد آن مطلع شوند. از آنجا که تبلیغات بنری دارای مارک و طراحی هستند و اغلب با یک پیشنهاد ، کاربر می تواند با دیدن آگهی تبلیغاتی شما بدون کلیک ، اطلاعاتی را در مورد برند شما به دست آورند .  

با تبلیغات بنری به طور موثر هدف گذاری کنید

هنگام تبلیغات آنلاین(بنری) ، مهم است افرادی را که بیشتر به تجارت شما مرتبط هستند هدف قرار دهید. دقیقاً با هدف قرار دادن تبلیغات می توانید پارامترهای خاصی را برای تبلیغات نمایشگر خود ایجاد کنید: در کدام سایتها قرار می گیرند ، در کدام منطقه جغرافیایی قرار می گیرند ، در کدام جمعیت دموگرافیک یا مکان های مختلف قرار دارند. فواید هدف قرار دادن تبلیغات بنری شما این است که می توانید هزینه خود را به حداقل برسانید.

با استفاده از تبلیغات بنری ، میزان بازدید خود را افزایش دهید

اگرچه تبلیغات نمایش مخاطبان خاص را هدف قرار می دهد ، این بدان معنا نیست که آنها دیداری را برای کسب و کار شما به صورت آنلاین محدود می کنند. تبلیغات بنری در نمایش دادن نامحدودند و این امکان را به شما می دهد که علاوه بر سایت های مرتبط در سایت های غیر مرتبط نیز به نمایش در آوردید. نمایش تبلیغات مرتبط با کسب و کار شما در مقابل حجم بالای افراد هدف ، حتی اگر آنها جستجو نکنند  نیز به نفع کسب و کار شما خواهد بود .

نمایش بازاریابی پشتیبانی تبلیغات

علاوه بر قابلیت های استاندارد هدفمند ، تبلیغات بنری امکان بازپرداخت را نیز فراهم می آورد. با بازخوانی ، می توانید تبلیغ خود را در مقابل افرادی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند قرار دهید. این راهی برای دستیابی به افرادی است که به تجارت شما ابراز علاقه کرده اند و هنوز هم می توانند شغل شما را در نظر بگیرند.

 

 

هدف از تبلیغات بنری ، تبلیغ یک برند است. تبلیغ بنری می تواند بازدید کننده را از وب سایت میزبان به وب سایت تبلیغ کننده یا صفحه فرود هدایت کند.

 

تبلیغات بنری در وب سایت نیازمندی های صنعت معدن و تجارت ایران


وب سایت نیازمندی های صنعت معدن و تجارت ایران با فراهم آوردن بستر مناسب و همچنین بازدید های پر ترافیک روزانه را در اختیار متقاضیان درخواست دهنده تبلیغات بنری با قیمت های مناسب قرار داده است. فرایند درخواست و تایید و درج بنر به کمترین زمان ممکن (حداکثر 24 ساعت) صورت میگیرد .

به دور از هر گونه پیچیدگی ، ساده و سریع می توانید بنر های تبلیغی خود را در وب سایت نیازمندی های صنعت معدن و تجارت ایران قرار دهید

 

قیمت بنر های تبلیغی  :


بنر اسلایدری در هدر سایت ماهیانه 100.000 تومان >>

 

این بنر در هدر سایت به اندازه 400*1300 پیکسل می باشد که یکی از بهترین نوع بنر تبلیغی در وب سایت می باشد این بنر به دلیل قرار گرفتن در هدر سایت مکانی مناسب برای تبلیغات می باشد . انواع فرمت های JPG  ، GIF ، PNG  و وسعت زیاد بنر می توان با طراحی یک بنر حرفه ای میزان بازخورد تبلیغ را به حداکثر رسانید . علاوه بر این می توانید بسته به نوع فعالیت خود بنر شما فقط در صفحات مربوط به فعالیت شما به نمایش گذاشته شود . بعنوان مثال اگر فعالیت شما مربوط به ساختمان باشد با استفاده از سیستم هوشمند سایت بنر شما فقط در صفحات مخصوص به ساختمان به نمایش گذاشته شود .

بنر اندازه 135*300  ماهیانه 50.0000 تومان >>

 

این بنر در سایدبار سایت قرار گرفته و در تمامی صفحات سایت اعم از صفحات تبلیغات و اخبار سایت به نمایش گذاشته می شود . یکی از مزیت های این بنر نمایش در تمامی صفحات با مکان دید مناسب می باشد .

بنر اندازه 40*600  ماهیانه 50.0000 تومان >>

 

این بنر در بالای بنر اسلایدی قرار گرفته و نمایش آن در هدر سایت و تمامی صفحات به نمایش گذاشته می شود .

در واتساپ با شماره  0070-693-0935  موضوع و بنر خود را ارسال و در کمترین زمان ممکن پس از تایید و واریز مبلغ  بنر شما در وب سایت قرار خواهد گرفت . 

 


شماره حساب بانک ملت :

0303799923008

شماره 16 رقمی کارت      4972-9573-9975-6037

بنام عباس ابراهیمی 


شماره حساب بانک ملت : 

190333/24 

شماره 16رقمی کارت   4463-5250-3376-6104

بنام عباس ابراهیمی 


 


logo-samandehi
  ثبت آگهی رایگان